PEHAR OSVOJILI "GUME I FELNE": Završen turnir u malom fudbalu u Kikindi
POBEDNIK Letnjeg turnira u malom fudbalu u Kikindi je tim "Gume-felne Gavrić", koji je dobrom igrom, osim pehara, "zaradio" nagradu od 400.000 dinara. Ova ekipa je u finalu pobedila "Žitopromet" kojem je pripalo 100.000. Osvajači trećeg mesta, igrači "Picerije Siena" nagrađeni su sa 50.000 dinara.
Foto: Grad Kikinda
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Stefan Bosnić iz pobedničke ekipe, inače reprezentativac Srbije u futsalu. Najbolji strelac je Nebojša Đukić iz tima vicešampiona, dok je najbolji golman Martin Martinović iz šampionskog tima.
Nagradu za fer-plej dobila je OFK Kikinda. Na turniru je učestovovalo 12 ekipa, odigrano je 26 utakmica i postignuta 234 gola, samo u finalu sedam. Turnir je organizovao Sportski savez pod pokroviteljstvom Grada Kikinde.
Preporučujemo
U pohode narcisima: Zakazana jubilarna manifestacija na Stolovima poviše Kraljeva (FOTO)
04. 05. 2026. u 06:45
Upozorenje Vojske Srbije: Vojne vežbe od 4. do 10. maja u širem reonu Velikog Gradišta
03. 05. 2026. u 20:28
Kad čuju kako se Kruševljanin zove, svi se pitaju da li mu je matičar bio pijan
03. 05. 2026. u 12:37
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)