BEZ STRUJE PO SEDAM SATI DNEVNO: U Paraćinu u Adakalskoj ulici radovi na trafostanici i brojilima

Зорана Рашић
Zorana Rašić

24. 03. 2024. u 14:12

ŽITELjI Adakalske ulice u Paraćinu od sutra do srede, 27. marta, moraće da se naoružaju strpljenjem jer svakodnevno po sedam sati ostajaće bez električne energije.

БЕЗ СТРУЈЕ ПО СЕДАМ САТИ ДНЕВНО:  У Параћину у Адакалској улици радови на трафостаници и бројилима

Foto: Z. Rašić

Kako je na vreme najavljeno, Elektrodistribucija Jagodina - Pogon Paraćin će obavljati radove na redovnom održavanju trafostanice i zameni brojila i izmeštanju mernih mesta kod kupaca.

Stanovnici u Adakalskoj zbog toga neće imati struju u ponedeljak, 25. marta od 8 do 15 sati, a u istom vremenskom periodu to će važiti i za utorak i sredu.

Osim  ove ulice, bez snabdevanja električnom energijom u ponedeljak  od 10.30  do 11.30 sati  biće potošači u delovima ulica Majora Marka, Osmog marta i Vojvode Bojovića.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

NISI SAMA: Emotivna priča o ozdravljenju zatvorila januarski repertoar u teatru humanosti