UPALILI I „PLAMEN PRIJATELJSTVA“: „Sportske igre mladih Srbije“ održane danas u Ćupriji(FOTO)
TREĆA manifestacija „Sportske igre mladih Srbije“ održana je danas u Ćupriji.
Foto:Z.Gligorijević
Reč je o najmasovnijoj manifestaciji amaterskog sporta za decu i omladinu na ovim prostorima, koja je okupila sve ćuprijske osnovce. Osnovni cilj je da se kroz sport, druženje i edukaciju kod mladih podstiče usvajanje zdravih životnih navika.
Foto:Z.Gligorijević
Manifestaciju je proglasio otvorenom zamenik predsednika opštine Ćuprija Vladimir Vasiljević. Potom je upaljen „plamen prijateljstva“.
Kroz interaktivnu akciju sa decom, u kombinaciji sa sportskim poligonom, predavanjima i kvizom organizatori su pokušali da decu nauče o zaštiti životne sredine.
Odigrane su i finalne utakmice u malom fudbalu za devojčice i dečake.
Foto:Z.Gligorijević
„Sportske igre mladih Srbije“ održane su pod pokroviteljstvom Međunarodnog olimpijskog komiteta i Fudbalske federacije.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)