SUTRA U KIKINDI HUMANITARNI BAZAR „ULICA OTVORENOG SRCA“: Pomoć za decu sa ahondroplazijom
U Kikindi će sutra, od 10 do 16 sati, biti održan prodajni bazar „Ulica otvorenog srca“ koji će imati humanitarni karakter.
Foto: R. Šegrt
Ukupan prikupljeni prihod namenjen je Udruženju „Deca sa ahondroplazijom“ koje je osnovano u ovom gradu. Pored tezgi na kojima će učesnici prodavati robu domaće radinosti, od 11 do 13 sati, biće priređen poseban program u kojem će učestvovati horić Osnovne muzičke škole „Slobodan Malbaški“, plesne škole „Dens en soul“ i „Step ap“ i Bubnjarska sekcija.
Svoje tačke imaće i klovnovi, kostimirani animatori i štulaši. Crveni krst će prirediti akciju „Čaj od srca“. Doborovoljni prolozi prikupljaće se u dve kutije koje će biti postavljene na bazaru. Organizatori humanitarnog bazara su Turistička organizacija i lokalna samouprava u Kikindi.
Preporučujemo
MEĐUREGIONALNO TAKMIČENjE U SVILAJNCU: Ćuprijski Crveni krst ide u viši rang
07. 06. 2026. u 18:48
ŽIVOTINjE KOJE IMA SAMO SRBIJA: Naša zemlja je i po ovome jedinstvena
07. 06. 2026. u 16:13
PODRŠKA ZA STARTAPE U RANOJ FAZI: U Paraćinu predstavljen Launčer program
06. 06. 2026. u 19:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)