DVE GLAVNE ULICE DOBIJAJU ASFALT: U Plandištu pri kraju realizacija kapitalnih investicija
KARAĐORĐEVA ulica u Plandištu polako dobija novi izgled. Deo novog asfalta već je postavljen, a sada se prave i parking mesta kod Doma kulture.
Foto: Opština Plandište
Radovi u ovoj ulici potom će biti nastavljeni od kružnog toka do Pašnjačke ulice.
-Izvođači radova obavljaju odličan posao i pored vrlo visokih temperatura. Osim Karađorđeve, radi se i kompletno uređenje Vojvođanske ulice. Uprkos otežanim uslovima za rad, sve će biti završeno u zacrtanom roku – kaže Jovan Repac, predsednik opštine Plandište.
Reč je o dvema najprometnijim ulicama u Plandištu. Obe investicije realizuju se uz finansijsku podršku Uprave za kapitalna ulaganja AP Vojvodine.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)