VIKEND KORONA-PRESEK U PARAĆINU: Još 77 obolelih za dva dana
MINULOG vikenda kroz kovid-ambulantu Doma zdravlja u Paraćinu prošlo je 110 pacijenata, a 82 osobe javile su se prvi put, sa simptomima respiratorne infekcije.
Foto: Z. Rašić
U subotu, 20. avgusta, od 69 antigenski testiranih osoba pozitivan nalaz dobio je 41 pacijent, među njima četvoro dece. U nedelju je testiranjem otkriveno još 36 inficiranih virusom korona od ukupno 56 antigenskih nalaza.
Dnevni izveštaji Doma zdravlja pokazuju da su korona-brojke proteklog vikenda pale na ispod 50 novih infekcija, ali da su još uvek u pitanju visoke cifre.
Od danas posle vikend-pauze nastavlja sa radom i vakcinalni punkt na spratu Doma zdravlja. Od početka epidemije kovida 19 do sada je utrošeno 50.948 svih doza vakcina, a stanovnici paraćinske opštine prethodnih dana uglavnom su se javljali za četvrtu dozu.
Preporučujemo
Od mamutskih osa misle da su stršljenovi: Kikinđanima stiglo objašnjenje da se ne boje
28. 05. 2026. u 20:37
VITEZOVI POD KULOM: Prvi Srednjovekovni festival u Vršcu, 30. i 31. maja
28. 05. 2026. u 17:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)