BIRA SE NAJBOLJI PASULJ: U subotu „Pasuljijada“ u Velikom Gradištu

Dušanka Novković

11. 08. 2022. u 11:26

U Velikom Gradištu u subotu, 13. avgusta, održaće se „Pasuljijada“, 16. po redu.

БИРА СЕ НАЈБОЉИ ПАСУЉ: У суботу „Пасуљијада“ у Великом Градишту

D.N.

Takmičari iz Braničevskog i okolnih okruga nadmetaće se u kuvanju čuvenog pasulja „gradištanca“, koje će početi u popodnevnim satima. Žiri će izabrati najbolji pasulj, ali i najuređeniji štand i najveseliju ekipu. Održaće se i izložba domaće radinosti, izbor najlepše bašte i balkona, turnir u basketu „3h3“ i muzički program u večernjim satima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

ZABRANJEN USTAŠKI POZDRAV ZA DOM SPREMNI: Uvedena stroga zabrana u Areni Zagreb