PIJANI HRVAT NA SRED PUTA U NOVOM SADU: Pojavio se uznemirujući snimak, mladić bez svesti

Katarina Filipović

12. 06. 2022. u 11:33

NOVOSADSKI građani pronašli su u toku noći hrvatskog državljanina koji je bez svesti i u alkoholisanom stanju ležao na sred ulice Cara Dušana u Novom Sadu.

ПИЈАНИ ХРВАТ НА СРЕД ПУТА У НОВОМ САДУ: Појавио се узнемирујући снимак, младић без свести

Foto: N. Karlić

Na društvenim mrežama osvanuo je snimak incidenta.

Kako se može videti na snimku objavljenom na Instagramu, mladić je ostao da leži na sred kolovoza i postojala je velika opasnost da ga neko pregazi.

Vozači i prolaznici pritekli su mu u pomoć, a ubrzo su na lice mesta stigli i lekari hitne pomoći koji su zbrinuli ovog momka.

Pored njega se nalazio novac i lična dokumenta. On je pri pronalasku imao manje povrede koje je najverovatnije zadobio pri padu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

BONUS VIDEO: POGLEDAJTE: Trenutak kada je brzi voz "Soko" po prvi put krenuo od Beograda za Novi Sad

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

OSETI SE IZOSTANAK VLAHOVIĆA: Juve se baš muči bez srpskog centarfora koji se neće skoro vratiti na teren