PREMINUO JEDAN PACIJENT: Epidemiološka situacija u Rudničko-takovskom kraju
OD posledica zaraze virusom korona, u Kovid zoni Opšte bolnice u Gornjem Milanovcu, preminuo je, nažalost, još jedan pacijent godišta 1968. tokom minula 24 sata.
Foto: M. B.
- Osam pacijenata je trenutno hospitalizovano u toj „crvenoj“ zoni. Troje ima pozitivan test na virus korona, petoro negativan. Tokom protekla 24 sata, primljene su dve osobe sa simptomima koji ukazuju na taj virus, nije bilo otpusta na kućno lečenje – potvrđuje dr Predrag Šutić, v.d. direktora te bolnice.
Po poslednjim podacima iz milanovačkog Dom zdravlja, potvrđena su dva nova slučaja zaraze kovidom-19.
Od marta 2020. godine, to jest od početka epidemije kovida-19 do danas, u Rudničko-takovskom kraju preminulo je 248 osoba. U celom tom periodu, korona virusom ukupno ih je, prema dosadašnjim zvaničnim podacima, zaraženo 10.335. od kojih 1.117 dece.
Preporučujemo
OPREZ NA PUTU: Rekonstrukcija kolovoza na dva mesta od Vršca do Bele Crkve
06. 05. 2022. u 21:11
URUŠIO SE DEO KROVA: Otkazane sve predstave u pozorištu Toša Jovanović u Zrenjaninu
06. 05. 2022. u 21:36
SEĆANjE NA "INTERNIRCE" U Kikindi obeležena godišnjica stradanja u Norveškoj
06. 05. 2022. u 17:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)