PRIPREME ZA SANACIJU KLIZIŠTA: Rešenje za meštane Velike Kruševice

С. Б.

12. 04. 2022. u 13:54

DVA prelaza preko Basaričkog potoka u selu Velika Kruševica kod Kruševca izvode se u okviru priprema za trajnu sanaciju klizišta u ovom mestu.

ПРИПРЕМЕ ЗА САНАЦИЈУ КЛИЗИШТА: Решење за мештане Велике Крушевице

Foto: GU

Gradonačelnica Kruševca Jasmina Palurović, koja je sa saradnicima u utorak obišla gradilište, napominje da su radovi na izradi dva prelaza proizašli nakon zahteva meštana, kao i da sređivanje klizišta sledi odmah po završetku radova na prelazima.

Vrednost investicije, čija se realizacija očekuje do kraja meseca, iznosi oko dva miliona dinara, a sredstva su izdvojena iz gradskog budžeta kroz Operativni plan zaštite vodotokova Sektora za vanredne situacije grada Kruševca. Radovi koji će, prema rečima Palurovićeve, spojiti dva dela Velike Kruševice, izvodi JKP “Kruševac”.

BONUS VIDEO: SOKO „LETI“ SRPSKIM PRUGAMA: Novim kolovozima koje su pravili Kinezi vozovi idu do 200 km/h

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

RADINA ŠOK ISPOVEST Grand je Milana terao da peva na dan sahrane - otac mu je poginuo, ujak mu je bio očinska figura