KORONA ODNELA JOŠ DVA ŽIVOTA: U leskovačkoj Kovid bolnici raste broj hospitalizovanih

Игор Митић
Igor Mitić

24. 02. 2022. u 13:34

U KOVID bolnici u Leskovcu, prema poslednjim podacima, od posledica infekcije virusom korona preminula su još dva pacijenta. Od polovine februara u crvenoj zoni leskovačke bolnice opaki virus odneo je 17 života.

КОРОНА ОДНЕЛА ЈОШ ДВА ЖИВОТА: У лесковачкој Ковид болници расте број хоспитализованих

Foto: I. Mitić

Borbu sa posledicama korone, u poslednja 24 časa, izgubili su pacijenti iz Leskovca i Brestovca, stari 77 odnosno 87 godina.

U pomenutom periodu na bolničko lečenje primljeno je čak 17, dok su otpuštena dva pacijenta, pa je trenutno hospitalizovano 105 osoba. Od ovog broja 59 pacijenata je na terapiji kiseonikom.

Hospitalizovane su 72 osobe iz Leskovca, 16 iz Vlasotinca, osam iz Lebana, sedam iz Bojnika i po jedan iz Medveđe i Aleksinca.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SVET JE ZAPANJEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)