EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Korona virusom zaraženo još 120 osoba
PREMA najnovijim podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, na području Braničevskog okruga registrovano je još 120 slučajeva zaraze Kovidom 19.
Foto: D.N.
U Požarevcu je obolelo 68 lica, u Golupcu 13, u Malom Crniću 11, u Petrovcu na Mlavi osam, u Žagubici i Velikom Gradištu po šest, u Žabarima pet i u Kučevu tri.
Računajući i novoobolele, od početka epidemije ukupan broj zaraženih u Požarevcu je 6.250, u Petrovcu na Mlavi 2.709, u Velikom Gradištu 1.928, u Kučevu 1.032, u Golupcu 850, u Malom Crniću 640, u Žabarima 605 i u Žagubici 535.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)