SEZONA KUPANJA ČEKA SPASIOCE: Jezero u Kačarevu spremno za posetioce do 1. jula
KUPALIŠNA sezona na jezeru u Kačarevu, gde utočište od letnje žege pronalazi veliki broj meštana tog pančevačkog sela i okolnih mesta, zvanično će biti otvorena tek 1. jula.
Foto: MZ Kačarevo
Razlog tome je činjenica da je SRC „Jezero“ imalo problema sa obezbeđivanjem licenciranih spasilaca.
- Trenutno je četvoro spasilaca na stručnoj obuci, koju bi trebalo da završe do 1. jula. Tada ćemo i otvoriti sezonu kupanja, kako bi svi naši posetioci bili bezbedni dok su u vodi – kažu u MZ Kačarevo.
Do tada će i nivo jezera biti podignut dopunjavanjem vodene površine, kako bi sve bilo spremno za prve kupače.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)