BESPLATNA ŠKOLA PLIVANJA: Gradski bazen u Loznici otvorio vrata kupališta

В. Митрић

19. 06. 2021. u 08:57

GRADSKI bazen u Loznici, koji je u sastavu Ustanove za sport i fizičku kulturu, otvorio je vrata kupališta, gde je besplatan ulaz deci do sedam godina.

БЕСПЛАТНА ШКОЛА ПЛИВАЊА: Градски базен у Лозници отворио врата купалишта

Foto: V. Mitrić

Za sve druge ulaz je 180 dinara. Mesečna karta za odrasle je 4000 dinara, a za učenike i studente 1000 dinara manje. Počela je da radi i Škola plivanja, koja je okupila 60 polaznika, koji beplatno ulaze u tajne plivanje.

Kako kaže Stefan Mitrić, upravnik bazena,voda se redovno kontroliše, obezbeđene su dobre ekipe spasilaca, a primenjuju se najviši standardi u radu od čistoće do reda i bezbednosti.

Lozničani koji žele da savladaju posebne stilove plivanja mogu da pohađaju školu, svakog dana od 10 do 12 časova i ona košta 1.500 dinara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

RUSIJA U NEVERICI: UEFA joj naprasno poslala milione evra, raduje se i Srbija!