AKO je Dragan Marković za bilo šta kriv, on će da odgovara, i niko ga neće štititi, ni ja ni bilo ko drugi, poručio je danas u Jagodini predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Povezane vesti
VELIKA ČAST ZA MENE: Fišer se zahvalio za mesto počasnog građanina i uručio donaciju za obdaništa i školstvo
GOSPODIN Fišer se zahvalio na proglašenju za počasnog građanina Jagodine i naglasio da je to velika čast za njega.
10. 06. 2021. u 11:37
VUČIĆ NA PLENARNOJ SEDNICI: Govorio je o evropskom putu Srbije
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom nalogu na Instagramu da je jutros govorio o evropskom putu Srbije na plenarnoj sednici Venecijanskog kluba.
10. 06. 2021. u 09:46
ONI SU DRŽALI GOVORE, VUČIĆ IM ODRŽAO LEKCIJU: Vulin o odbrani Srbije pred Savetom bezbednosti - "Rekao je istinu o stradanju našeg naroda"
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekao je danas, povodom sinoćne sednice Saveta bezbednosti UN, da je predsednik Vučić govorio u ime svih Srba, i kao predsednik svih Srba.
09. 06. 2021. u 15:33
ŠEŠELJ U JUTARNJEM PROGRAMU: Hag upotrebio snažan tonik protiv Ratka Mladića, isti pronađen u krvi Milana Lukića (VIDEO)
PREDSEDNIK SRS Vojislav Šešelj kaže da je nakon jučerašnje sednike SB UN narodu u Srbiji jasno kako stvari stoje i da Srbija nema prijatelje na zapadu.
09. 06. 2021. u 15:12
VUČIĆ SUTRA NA OTVARANJU FABRIKE U JAGODINI: Posao za 350 radnika u proizvodnji delova i dodatne opreme za automobile visoke klase
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće sutra svečanom otvaranju nemačke fabrike "Fischer automotive systems" u Jagodini.
09. 06. 2021. u 13:55
Najnovije iz rubrike
BESPLATNO PREDAVANJE O VEŠTAČKOJ INTELIGENCIJI: Sebastijan Branković u Domu omladine u Vršcu
DOM omladine Vršac u četvrtak, 26. februara, od 18 časova organizuje besplatno predavanje posvećeno veštačkoj inteligenciji, kom mogu da prisustvuju svi koji žele da na jednostavan i razumljiv način saznaju nešto više o toj sveprisutnoj tehnologiji.
23. 02. 2026. u 16:27
DA ĐACI IMAJU SVE USLOVE: Radovi u Osnovnoj školi "Jovan Cvijić" u Loznici
OSNOVNU školu „Jovan Cvijić“ u Loznici, u kojoj je u toku rekonstrukcija i izgradnja fiskulturne sale, posetila je gradonačelnica Dragana Lukić i predstavnik Ministarstva za javna ulaganja Vuk Stanković, koji su se upoznali sa dinamikom i tokom izvođenja radova.
23. 02. 2026. u 15:08
STREPE ZBOG MOSTA: Prelaz preko Nišave prelaze kamioni znatno veće težine od dozvoljenih 11 tona
BEZBEDNOST mosta preko Nišave koji povezuje Medoševac sa gradom ponovo je u fokusu javnosti, nakon što su meštani upozorili da se, uprkos jasno istaknutom ograničenju od 11 tona, preko mosta svakodnevno kreću kamioni znatno veće težine. Strah dodatno pojačava činjenica da su na ovom mostu česte saobraćajne nezgode, dok je prilazni put uzak, oštećen i bezbednosno rizičan.
23. 02. 2026. u 14:16
ALEKSANDRI PONOVO POTREBAN BUBREG: Samohranoj majci iz Sivca posle 20 godina otkazao presađeni organ
POSLE 20 godina života bez aparata, Aleksandra Simić (42), samohrana majka iz Sivca, ponovo je na dijalizi, jer joj otkazao presađeni bubreg.
23. 02. 2026. u 14:09
JAVNI ČAS PRVE POMOĆI: U Ćupriji za učenike i sve građane
OPŠTINSKA organizacija Crvenog krsta u Ćupriji organizovaće u četvrtak, 26. februara, javni čas prve pomoći na lokaciji tamošnje Osnovne muzičke škole „Dušan Skovran“.
23. 02. 2026. u 14:00
Pavle
10.06.2021. 18:26
Ako dokazi budu protiv njega niko ga nece od pravde sacuvati.
Mile
10.06.2021. 22:47
Vladavina prava, odgovoran rad i posvećeno Srbiji vodi zemlj u progres