ŽENA NA ČELU BOLNICE: Kikinda dobila novog direktora zdravstvene ustanove
Pedijatar dr Vesna Tomin, nova je direktorka Opšte bolnice u Kikindi i jedina žena koja će voditi ovu zdravstvenu ustanovu.
Foto: Rada Šegrt
Za vršioca dužnosti imenovala ju je Pokrajinska vlada.
Na funkciju dolazi sa pozicije načelnika Dečijeg i školskog dispanzera Doma zdravlja, a radi i kao profesor u Srednjoj stučnoj školi “Miloš Crnjanski”.
Na mestu direktora bolnice zameniće kolegu Mirka Stojisavljevića, internistu-gastroenterologa, koji je na čelu ustanove bio proteklih pet godina, a sada odlazi u penziju.
Preporučujemo
ALARMANTNI PODACI: Doktorka Grujičić zabrinula naciju - Ovako nešto nikada nismo imali
25. 05. 2021. u 09:38
INTERVJU Dr Snežana Polovina: Više od 250 gena određuje da li ćemo biti gojazni
23. 05. 2021. u 07:00
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)