ŠPANCI SIPAJU HVALOSPEVE: Kod Đokovića nema slabe tačke
TRIO Španaca u sastavu: Aleks Koreča, Đordi Areze i Giljermo Garsija-Lopez sipao je pohvale, u razgovoru za "Pais", na račun Novaka Đokovića.
FOTO: EPA
Nekadašnji asovi sa Pirineja pričali su za tamošnji dnevni list o konstantnosti našeg asa i poredili ga sa pređašnjim legendama belog sporta.
- Ono što me kod Novaka najviše impresionira je to što gotovo da ne možete da mu nađete slabu tačku. Kada ste, recimo, imali ispred sebe Samprasa ili Agasija, znali ste da imate šanse protiv njih na šljaci, ali kod Novaka nema pukotina. On je u stanju da pobedi svakog, na bilo kojoj podlozi, da igra na najvišem nivou nedeljama. On je kompletan, u svakom pogledu - rekao je Koreča.
Areze, na drugoj strani, Novaka poredi sa legendarnim Čehom.
- Mene podseća na Ivana Lendla. Imaju sličan profil, tu ratničku crtu. Novak dobro zna kako da pronađe svoj mir, a slično Đokoviću, ni Lendla niko nije baš hvalio na ATP turu - poručio je čuveni Španac.
Za Lopeza, pak, nema dileme šta je to što izdvaja srpskog tenisera nad ostalim rivalima.
- Nema vidljivih slabosti koje možete da provocirate. Napredovao je iz godine u godinu i nije izgubio tu glad za uspesima. To me najviše impresionira kod njega. Logično je da ima tu glad, ali nije prestao igrački da evoluira. Uvek zna kako da se, kao niko oko njega, prilagodi uslovima. Ranije je igrao na jedan način, sada je sve drugačije, prilagodio se svemu kao Nadal i Federer - dao je svoj sud Garsija-Lopez.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ZAPEVAO "BOŽURE" PRE ODLASKA IZ RESTORANA Novak pokazao da ima i druge talente (VIDEO)
08. 03. 2021. u 19:12
VATROMET I KVIN ZA NOLETA: Spektakularan doček za najboljeg tenisera sveta svih vremena (VIDEO)
08. 03. 2021. u 18:35 >> 19:28
BEOGRAĐANI SE OKUPLjAJU DA PROSLAVE NOLETOV REKORD Festivalska atmosfera u glavnom gradu Srbije (FOTO+VIDEO)
08. 03. 2021. u 18:17 >> 18:25
GOLEADA NA "VILA PARKU": Tradicija favorizuje Liverpul, ali Vila je uvek neugodan protivnik u Birmingemu
TRIDESET i sedmo kolo Premijer lige otvoriće veoma zanimljiv duel između dva nekadašnja osvajača Lige šampiona, Aston vile i Liverpula koji se sastaju na "Vila parku" od 21.00.
15. 05. 2026. u 07:00
PRELOMNI TRENUCI ISTORIJE: Kako Donald Tramp spasava Crvenu zvezdu i Partizan?
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo.
14. 05. 2026. u 21:35
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)