PREDSEDNIK ATP ODUŠEVLJEN: Novak zacementirao mesto u istoriji tenisa

С. К.

08. 11. 2020. u 08:10

NOVAK Đoković će ovu turbulentu godinu završiti kao najbolji teniser sveta.

ПРЕДСЕДНИК АТП ОДУШЕВЉЕН: Новак зацементирао место у историји тениса

FOTO: AP

Srbin se tako izjednačio sa svojim idolom Pitom Samprasom. Našem asu je među prvima čestitao predsednik ATP Andrea Gaudenci.

- Završiti godinu kao prvi teniser sveta je jedno od najimpresivnijih dostignuća. To znači da morate da budete konstantni tokom cele sezone. Videti Novaka kako šesti put u karijeri to radi, čime izjednačava rekord Pita Samprasa, prosto je neverovatno. Ovime je nastavio da cementira svoje mesto u istorijskim knjigama.

ATP je Đokoviću, koji je dosada završavao 2011, 2012, 2014, 2015, 2018. i 2020. kao najbolji igrač planete, čestitao fantastičan uspeh sjajnim video-snimkom.

Podsetimo, Novaka do kraja godine očekuje završni turnir u Londonu, koji počinje 15. novembra.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (1)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)