"E, SAD KAD SE SPREMIM..." Novak Đoković ima poruku za Sinera i Alkaraza koja će oduševiti sve Noletove navijače (VIDEO)
NOVAK Đoković je osvojio sve što se osvojiti može, a deluje da ne namerava da stane. Za narednu sezonu najavljuje povratak na sam vrh.
FOTO: Tanjug/AP
Svestan je Nole da u 2024. nije osvojio nijedan grend slem, ali dodaje da je cilj ispunjen - olimpijsko zlato.
- Ova godina, ako gledamo uspehe, sve je bilo fokusirano na Olimpijske igre i zlato u Parizu. Nisam imao tako sjajnu sezonu, ako poredimo sa nekim prethodnim, posebno na grend slemovima. Mučio sam se sa povredama, imao sam operaciju kolena na Rolan Garosu. Uspeo sam da se oporavim, igrao sam finale Vimbldona, osvojio zlatnu medalju u Parizu i to je verovatno bio najbolji deo godine - rekao je Đoković.
Imao je šta da poruči i rivalima pred početak za narednu godinu.
- Radujem se novoj sezoni. Osećam se inspirisano da izađem na teren, motivisan sam. Radim najbolje što mogu da se pripremim. Obično imamo kratak odmor posle sezone, sada sam sezonu završio mnogo ranije, tako da sam imao vremena da se odmorim, oporavim. Treniram, padel mi pomaže takođe. Radujem se takmičenju. Osećam da mogu da se takmičim sa mlađim momcima. Očigledno je da su Janik Siner i Karlos Alkaraz predvodnici, ali osećam da kada sam spreman i na vrhuncu svoje igre da mogu da ih izazovem. Radujem se da vidim dokle mogu da idem naredne sezone, biće uzbudljivo. Prioriteti su grend slemovi, videćemo kako će ići.
BONUS VIDEO: Oni su naš ponos! Posle Đokovića, Jokiću uručeno značajno priznanje
Preporučujemo
JOKIĆ BESAN KAO NIKADA PRE! "Tamo u mojoj zemlji...": Nikola udario po saigračima
08. 12. 2024. u 08:25
ZVEZDA MOŽE DIREKTNO U OSMINU FINALA LIGE EVROPE: Na njoj je da pobedi Seltu, a za ostalo ćemo videti...
Crvena zvezda u četvrtak uveče dočekuje Seltu na "Stadionu Rajko Mitić" (21.00) u jednoj od ključnih utakmica ligaške faze Lige Evrope, u trenutku kada je borba za plasman u nokaut rundu izuzetno zgusnuta. Srpski šampion se nalazi na 11. mestu sa 13 osvojenih bodova, dok su gosti iz Galicije tri pozicije niže sa samo bodom manje.
29. 01. 2026. u 07:00
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)