DOBAR POČETAK NA TURNIRU U BEČU: Zverev prejak za mladog Šverclera
Nemački teniser Aleksander Zverev ubedljivo je započeo pohod ka tituli u Beču. Lako je izašao na kraj sa mladim Joelom Jozefom Šverclerom i slavio rezultatom 2:0 (6:2, 6:2).
Foto: Profimedia
Aleksandar Zverev je postavljen za prvog nosioca turnira i opravdao je ulogu favorita.
Šverceler je dobro počeo meč, osvojio prvi gem, ali je Zverev vezao čak 14 poena i poveo 5:1. Lako je Nemac osvojio prvi set, posle samo 31 minuta na terenu.
Identično se rezultat kretao i u drugom setu. Austrijanac je poveo 1:0, a onda pet vezanih gemova Zvereva i ubedljiva pobeda posle 68 minuta igre.
U narednom kolu će Nemac igrati protiv boljeg iz duela Mikelsen-Giron.
BONUS VIDEO VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
Preporučujemo
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)