KAKVA ŠTETA: Nekadašnja šampiona Ju-Es opena propušta turnir u Šangaju
Britanska teniserka Ema Radukanu saopštila je danas da zbog povrede stopala neće igrati na predstojećem WTA turniru u Pekingu.
Foto: Profimedia
Radukanu je na društvenim mrežama objavila da je tokom treninga u Seulu istegla ligamente stopala.
- To znači da neću igrati u Pekingu, ali se nadam da ću se vratiti takmičenjima što pre - napisala je britanska teniserka na društvenoj mreži Iks. Radukanu je trenutno 54. teniserka sveta.
VTA turnir u Pekingu se igra od 25. septembra do 6. oktobra.
BONUS VIDEO: "NOVAKOMANIJA": Navijači pohrlili da se slikaju sa Novakom Đokovićem
Preporučujemo
IZDAJA KAKVU TENIS NE PAMTI! Bivši trener Novaka Đokovića "zabio nož u leđa" Srbinu
23. 09. 2024. u 11:32
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)