ŠOK NA JU-ES OPENU! Veliki rival Novaka Đokovića zaustavljen već u prvom kolu!

Filip Milošević

27. 08. 2024. u 21:09

Stefanos Cicipas šokantno je ispao u prvom kolu Ju-Es opena od Tanasisa Kokinakisa. Australijanac je bio bolji sa 3:1 u setovima (7:6,4:6,6:3,7:5).

ШОК НА ЈУ-ЕС ОПЕНУ! Велики ривал Новака Ђоковића заустављен већ у првом колу!

FOTO: Tanjug/AP

U prvom setu je Kokinakis izgubio brejk prednosti i tek posle taj-brejka pronašao put do slavlja, dok je u drugom išao u suprotnom pravcu, ali je Cicipas ipak uspeo da napravi novi brejk u devetom gemu i izjednači.

U nastavku meča, tokom trećeg i četvrtog seta na terenu je bio samo ''jedan'' igrač a to je Australijanac koji je dominantno stigao do drugog kola gde će igrati sa boljim iz duela Nuno Boržeš - Federiko Sorija.

BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva