RAFAEL NADAL DONEO ODLUKU: Poznato da li će Španac nastupiti na Vimbldonu
VIMBLDON je pred vratima, a Rafael Nadal je doneo odluku o tome da li će nastupiti u Londonu.
FOTO: AP
Naime, Španac neće igrati na trećem grend slemu. Razlog je taj što želi što spremnije da dođe u Pariz na Olimpijske igre.
Ovu informaciju potvrdio je ovog četvrtka selektor teniske reprezentacije "furije" David Ferer.
Podsetimo, Nadal nije prošle godine nije igrao na Vimbldonu, ali njegova odluka ne treba da čudi, s obzirom na to da bi sa šljake trebalo da se prebaci na trvu, pa ponovo da se vraća na najsporiju podlogu.
Osvajač 22 grend slem titule je dva puta podizao pehar ne tereniam "Ol Ingland kluba". Uradio je to 2008. i 2010. godine.
"Bik sa Majorke" je ove godine na Rolan Garosu ispao u prvom kolu od kasnijeg finaliste Aleksandra Zvereva.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)