ĐERE PAKUJE KOFERE: Fonjini izbacio prvog nosioca na startu turnira
Srpski teniser Laslo Đere, kao prvi nosilac, eliminisan je na startu turnira u Marakešu, pošto je poražen od Italijana Fabija Fonjinija 7:6 (7:1), 2:6, 6:4.
Foto AP
Laso Đere, 34. igrač sveta, poražen je od 100. igrača na ATP listi posle dva sata i 29 minuta igre.
U prvom setu oba igrača su bila sigurna na svom servisu, pa se pobednik odlučivao u taj-brejku u kom je Italijan bio ubedljiv i slavio sa 7:1.
Đere je zaigrao bolje u drugom setu, i sa dva vezana brejka u prvom i trećem gemu stigao do izjednačenja.
U odlučujućem setu, Đere je prvi stigao do brejka, ali je Fonjini odgovorio brejkom u osmom gemu, a potom u desetom gemu pri servisu Đerea iskoristio šestu meč-loptu i izborio plasman u narednu rundu.
U četvrtfinalu, Fonjini će igrati protiv Rusa Pavela Kotova.
Turnir u Marakešu, iz serije 250, igra se za nagradni fond od 579.320 evra.
BONUS VIDEO Novak Đoković o tome zašto je Nikola Pilić važan za njega, a zašto za Srbiju
Preporučujemo
NADAL OPET ZABRINUO NAVIJAČE: Rafi nikako da krene, pojavio se problem pred Monte Karlo!
03. 04. 2024. u 20:25
POTOPLjENI CRNO-BELI: Vaterpolisti Crvene zvezde pobedili Partizan
03. 04. 2024. u 22:32
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)