A SAD PO PEHAR: Dimitrov poslednja prepreka
Došao je i taj toliko čekani dan finala pariskog mastersa. Poslednja prepreka Novaku Đokoviću na putu do 7. titule u Bersiju i 97. u karijeri biće danas Grigor Dimitrov (17. ATP) .
Foto: Goran Čvorović
Napravio je Bugarin fantastične rezultate ove godine u Parizu, savladao je, uz Cicipasa, Kasprea Ruda (8. ATP), Feransiska Čerundola (21. ATP) i Huberta Hurkača (11. ATP) i deluje da je u izvanrednoj formi.
- Radujem se finalu s mojim "bratkom" – poručio je Nole.
Svi aduti su na strani našeg asa. U ukupnom skoru protiv Dimitrova vodi sa 11:1, a tridesetdvogodišnji Bugarin ga je prvi, poslednji i jedini put do sada pobedio daleke 2013. u Madridu.
Novak je ove godine bio bolji od svog današnjeg protivnika u finalu, u Australiji (7:6, 6:3, 6:4) i Rimu (6:3, 4:6, 6:1). Neka tako i ostane.
Preporučujemo
REKONSTRUKCIJA U HUMSKOJ! Srđan Blagojević doveo novo lice u Partizan
11. 03. 2026. u 12:45
MONAKO PRIHVATIO OSTAVKU SPANULISA! Legendarnog asa menja učenik Saše Obradovića!
11. 03. 2026. u 12:21
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)
Pozdrav iz zemlje košarke. Tako volimo da se hvalimo kada neko naš, ili naši, urade nešto košarkaški sjajno. A novi srpski košarkaški biser je tu. I opčinio je Ameriku.
11. 03. 2026. u 12:11
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (0)