DŽABE STE GA MALTRETIRALI: Novak Đoković konačno dobio fenomenalne vesti

Američki Senat izglasao je ukidanje nacionalne deklaracije o vanrednom stanju izazvanom pandemijom koronavirusa.

ЏАБЕ СТЕ ГА МАЛТРЕТИРАЛИ: Новак Ђоковић коначно добио феноменалне вести

FOTO: AP

Nju je uveo bivši predsednik Donald Tramp početkom 2020. godine.

Gornji dom Sjedinjenih Država je sa 68 glasova za i 23 protiv doneo odluku o okončanju vanrednog stanja.

Prošlog meseca, Predstavnički dom je takođe glasao sa 229 prema 192 za ukidanje deklaracije.

Očekuje se da će aktuelni predsednik Džo Bajden ovu odluku odobriti i staviti potpis.

Vanredno stanje je svakako trebalo da bude ukinuto u maju, tako da će i nevakcinisani stranci moći bez problema da ulaze u Ameriku.

Sve ovo znači i da će Novak Đoković moći da nastupi na letnjoj američkoj turneji, mastersima i Ju-Es openu, koji je na programu od 28. avgusta do 10. septembra.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

FRANUCUZI U STILU OTVARAJU NOKAUT FAZU: Šveđani nemaju potreban kvalitet da se nose sa trikolorima

FRANUCUZI U STILU OTVARAJU NOKAUT FAZU: Šveđani nemaju potreban kvalitet da se nose sa "trikolorima"

FRANCUSKA započinje nokaut fazu Svetskog prvenstva 2026 duelom protiv Švedske na "Metlajf stadionu" (23.00), gde će biti odigrano i veliko finale šampionata. "Trikolori" su grupnu fazu završili sa maksimalnim učinkom i opravdali ulogu jednog od glavnih favorita za osvajanje titule, dok su Šveđani do šesnaestine finala stigli kao jedna od osam najboljih trećeplasiranih selekcija.

30. 06. 2026. u 06:30

Komentari (4)

SPEKTAKL U NAJAVI: Holand i družina protiv razigranih lavova, zabava je zagarantovana!