ŠPANIJA U SUZAMA: Preminuo trener Rafaela Nadala u 56. godini života
ŠPANIJA je zavijena u crno. Jedan od najčuvenijih fitnes trenera Eduardo Mena (56) preminuo je zbog problema sa srčanom aortom.
Foto: Instagram
Eduardo je preminuo u sredu posle niza operacija zbog složenih problema. Medicinari su učinili sve što je bilo u njihovoj moći, ali treneru jednostavno nije bilo spasa.
Inače, Mena je nekadašnji fudbaler, koji je nakon igračke karijere počeo da se bavi kondicijom i načinom ishrane, a kako su njegovi pristupi davali sjajne rezultate, ubrzo je počeo da radi sa najvećim zvezdama.
Jedan od njegovih glavnih klijenata bio je Rafael Nadal, ali i brojni fudbaleri poput Kristijana Ronalda, Serhija Ramosa, Roberta Karlosa i mnogi drugi.
Pored sportista vodio je računa o kondiciji najpoznatijih španskih pevača, a mediji navode da je i matadore pripremao za borbe sa bikovima.
BONUS VIDEO: Poruka rumunske teniserke Andree Prisakariu čitaocima "Novosti"
Preporučujemo
"O BOŽE, TI SI LUD"! Marjan Vajda otkrio kako mu je Novak Đoković pomogao na svoju štetu
01. 07. 2022. u 09:11
SAMO JEDAN ČOVEK MOŽE DA SRUŠI NOVAKA: Đoković je favorit na Vimbldonu, ali...
01. 07. 2022. u 07:37
VREDI POKUŠATI: Tiket sa VELIKOM kvotom i još većim DOBITKOM!
ZA danas smo vam izdvojili tri predloga koji daju odličnu ukupnu kvotu.
17. 12. 2025. u 09:30
SRBIJA I ALBANIJA ODLUČUJU - IDE LI SRBIJA NA OLIMPIJADU? Tako je rešeno na svetskom nivou...
Najnovije vesti iz fudbala su više nego zanimljive.
17. 12. 2025. u 15:11
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (2)