"ZBOG BOLA, MORAM DA ODUSTANEM": Najbolja teniserka sveta se povukla sa turnira
NAJBOLjA teniserka sveta i osvajačica Rolan Garosa Iga Švjontek saopštila je danas da neće učestvovati na turniru serije 500 u Berlinu.
FOTO: Tanjug
Poljakinja će propustiti turnir na travnatoj podlozi kako bi se spremila za Vimbldon, a istakla je da ima problema sa ramenom.
- Zbog bola u ramenu, nažalost moram da odustanem od Berlina. Želim da se fokusiram na oporavak i odmor, kako bih bila spremna za Vimbldon - napisala je Švjontek na svom "Tviter" nalogu.
Trijumfom na Rolan Garosu Poljakinja je došla do 35 vezanih pobeda i tako izjednačila rekord u ženskom singlu u ovom veku koji je postavila Amerikanka Venus Vilijams.
Preporučujemo
SILAN KAO NEKADA: Endi Mari savladao petog tenisera sveta i plasirao se u polufinale
10. 06. 2022. u 17:45
NEMAČKI VELIKANI SE BORE ZA SRBINA: Zamena za Levandovskog ili za Halanda?
10. 06. 2022. u 18:14
ODGOVOR KAO IZ TOPA: Dejvid Bekam otkrio ko je najbolji fudbaler sa kojim je igrao
10. 06. 2022. u 16:46
ZVEZDA MOŽE DIREKTNO U OSMINU FINALA LIGE EVROPE: Na njoj je da pobedi Seltu, a za ostalo ćemo videti...
Crvena zvezda u četvrtak uveče dočekuje Seltu na "Stadionu Rajko Mitić" (21.00) u jednoj od ključnih utakmica ligaške faze Lige Evrope, u trenutku kada je borba za plasman u nokaut rundu izuzetno zgusnuta. Srpski šampion se nalazi na 11. mestu sa 13 osvojenih bodova, dok su gosti iz Galicije tri pozicije niže sa samo bodom manje.
29. 01. 2026. u 07:00
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (2)