NOVOSAĐANI NA KORAK DO TITULE: Vojvodina ubedljiva protiv Partizana
ODBOJKAŠI Vojvodine nadigrali su Partizan u trećem meču finala plej-ofa i stekli su prednost od 2-1 u završnoj seriji pa su na korak do odbrane titule.
FOTO: OK Vojvodina
Večeras pred praznim tribinama "Spens-a", Novosađani su pobedili maksimalnim rezultatom 3:0 (25:12, 27:25, 25:17) za 77 minuta igre.
Uvodni set obeležili su domaći odbojkaši furioznim naletom za ubedljivih 25: 12 sa samo dvadesetak minuta igre.
Partizan se prenuo u drugom setu, stigao da uzbudljive završnice, koja je,međutim, pripala skoncentrisanijim i pribranijim igračima Vojvodine na razliku 27:25. Dominaciju su Novosađani potvrdili u trećem setu i stigli do maksimalnog trijumfa.
Četrvti meč zakazan je za ponedeljak u Beogradu, kada će Vojvodina igrati za odbranu titule a Partizan da pokuša da signe do petog duela i produžetka finalne serije.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
PERUĐA EKSPRESNO U FINALE: Aleksandar Atanasijević opet gledao ceo meč sa klupe
05. 04. 2021. u 11:01
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)