NOVOSAĐANI NA KORAK DO TITULE: Vojvodina ubedljiva protiv Partizana

S.B.

08. 04. 2021. u 18:59

ODBOJKAŠI Vojvodine nadigrali su Partizan u trećem meču finala plej-ofa i stekli su prednost od 2-1 u završnoj seriji pa su na korak do odbrane titule.

НОВОСАЂАНИ НА КОРАК ДО ТИТУЛЕ: Војводина убедљива против Партизана

Večeras pred praznim tribinama "Spens-a", Novosađani su pobedili maksimalnim rezultatom 3:0 (25:12, 27:25, 25:17) za 77 minuta igre.

Uvodni set obeležili su domaći odbojkaši furioznim naletom za ubedljivih 25: 12 sa samo dvadesetak minuta igre.

Partizan se prenuo u drugom setu, stigao da uzbudljive završnice, koja je,međutim, pripala skoncentrisanijim i pribranijim igračima Vojvodine na razliku 27:25. Dominaciju su Novosađani potvrdili u trećem setu i stigli do maksimalnog trijumfa.

Četrvti meč zakazan je za ponedeljak u Beogradu, kada će Vojvodina igrati za odbranu titule a Partizan da pokuša da signe do petog duela i produžetka finalne serije.