ZVEZDA SLAVILA PROTIV PARTIZANA: Crveno-beli u finalu Kupa Srbije u vaterpolu

28. 12. 2020. u 18:38

VATERPOLISTI Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije pošto su savladali "večitog rivala", ekipu Partizana sa 9:7 (3:2, 2:2, 3:1, 1:2).

ЗВЕЗДА СЛАВИЛА ПРОТИВ ПАРТИЗАНА: Црвено-бели у финалу Купа Србије у ватерполу

Utakmica je bila dosta izjednačena, a crveno-beli su sa golom prednosti otišli na poluvreme - 5:4, nakon sjajnog pogotka Gavrila Subotića.

Pobednik je odlučen u trećoj četvrtini. Zvezda je napravila seriju 3:0. Partizan je uspeo da smanji zaostatak, ali više od toga nije mogao.

Crveno-beli će se za trofej boriti protiv pobednika meča Novi Beograd - Radnički Kragujevac.

Partizan – Crvena zvezda 7:9 (2:3, 2:2, 1:3, 2:1).

PARTIZAN: Bulajić, Živojinović , Barać 4, Nešić, Šofild, Gak, Dimitrijević, Mitrović 1, Božović, Cvetković, Andrin 2, Bućan, Glušac, Timotijević.

CRVENA ZVEZDA: Mišović, Tankosić 1, Kasum 1, Marković, Subotić 6, Milojević, Vićković, Basara, Vukićević 1, Šulc, Stojanović, Trtović, Aleksić, Smiljević.