BORIČIĆ ŽELI NOVI MANDAT: Izborni Kongres CEV održaće se u petak

Марко Паунић
Marko Paunić

14. 10. 2020. u 14:40

PREDSEDNIK Evropske odbojkaške konfederacija Aleksandar Boričić želi novi mandat.

БОРИЧИЋ ЖЕЛИ НОВИ МАНДАТ: Изборни Конгрес ЦЕВ одржаће се у петак

Foto: N. Paraušić

Izborni Kongres CEV održaće se u petak u Beču, a protivkandidat Srbinu je potpredsednik CEV Hano Pevkur.

CEV je saopštio da je dosada potvrđeno prisustvo delegata iz 43 federacije od 56 zemalja članica. OSS će predstavljati predsednik Zoran Gajić i generalni sekretar Ivan Knežević.

Na Kongresu će biti izabrani članovi Administrativnom Borda CEV i predstavnici Evropske odbojkaške konfederacije u Administrativnom Bordu FIVB u naredne četiri godine.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TOTALNI OBRT! Partizan demantovao da je potpisao ugovor sa Penjarojom