DALEKO OD TOP 12: Debakl Vojvodine u Portu
Rukometaši Vojvodine pretrpeli su poraz u prvom kolu Grupe 3 glavne runde Lige Evrope na gostovanju Portu rezultatom 29:20.
foto: EPA
Težak posao čeka šampiona Srbije u borbi za makar treće mesto u Grupi 3 i nastavak takmičenja u Ligi Evrope. Jer pretrpljen je ubedljiv poraz upravo protiv direktnog konkurenta za to mesta Porta i u naredna tri meča, protiv Porta u Novom Sadu i dva protiv lidera Bundeslige Melsingena, trebaće pravo malo čudo izabranicima Borisa Rojevića.
Utakmica u Portu bila je prava igra mačke i miša. Domaćin je bio u konstantnom vođstvu od početka do kraja. Već u prvom poluvremenu imali su prednost od pet, šest golova. U drugom je prednost bila i dvocifrena (27:16). Na kraju ubedljiv poraz Vojvodine.
U pobedničkom timu najefikasniji bili su Gunarson i Dioku sa po pet golova. Na drugoj strani Kavčič i Silva postigli su po šest golova.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
OGLASIO SE RUKOMETNI SAVEZ SRBIJE! Veselin Vujović ruši ugled našem sportu
11. 02. 2025. u 11:48
TENISKA REVOLUCIJA: Ovo je nezapamćeno! Tačka posle koje nema povratka
11. 02. 2025. u 19:45
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)