FINALE EP ZA ODBOJKAŠE U RIMU: Italijanska prestonica biće domaćin svečnosti povodom 50 godina CEV
RIM, a na Bolonja, biće domaćin polufinala i finala, 14. i 16. septembra, EP za odbojkaše. Tako je odlučila Evropska odbojkaška federacija (CEV). Italijanska prestonica biće i domaćin svečanosti povodom 50 godina CEV.
FOTO: CEV
Šampionat se igra od od 28. avgusta do 16. septembra u Italiji, Severnok Makedoniji, Bugarskoj i Izraelu.
Podseimo, naša selekcija igra u grupi A u Italijui, mečeve sa Švajcarskom, Belgijom i domaćin odigraće u Peruši, a sa Estonijom i Nemačkom u Ankoni. Prve četiri selekcije idu u osminufinala.
Inače, "orlovi" Rim pamte po uspesima. U italijanskoj prestonici osvojili su svetsku bronzu 2010. i bili su treći na EP 2005, koji su zajedno organizovali Srbija i Italija.
Preporučujemo
PARTIZAN GOST U NIKŠIĆU: Crno-beli igraju turnir u čast Andrije Delibašića
13. 02. 2026. u 17:15
STANKOVIĆ PRED ŽELEZNIČAR: Ulazimu u seriju važnih utakmica, potrebna nam je podrška!
13. 02. 2026. u 17:03
PIZA JE JESENAS ŠOKIRALA SAN SIRO: Rosoneri dolaze u Toskanu po osvetu i tri boda za ostanak u trci na skudeto
MILAN gostuje Pizi u 25. kolu Serije A. Domaćin je drugi otpozadi sa malim izgledima za opstanak, dok su "rosoneri" sve dalje od prvog mesta koje drži njihov gradski rival Inter.
13. 02. 2026. u 09:22
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)