LEGENDA NBA LIGE: "Jokić je MVP ove godine" (VIDEO)
KOŠARKAŠI Denvera poraženi su od "strašnog" Bruklina iako su imali 21 poen prednosti u jednom trenutku. Stiv Neš pohvalio je posle utakmice svog igrača Blejka Grifina jer je odlično igrao protiv Nikole Jokića, koga je trener Netsa već proglasio najkorisnijim igračem sezone.
AP Photo/David Zalubowski
Nikola Jokić je sa 29 poena bio odličan u timu Denvera, a pohvalio ga je i trener Netsa.
Neš je bio zadovoljan kako je Blejk Grifin izlazio na kraj sa Jokićem tokom ovog susreta.
- Blejk je bio fantastičan. Jokić je mnogo veći i on je MVP ove godine. Bio je sposoban da se bori sa njim i da mu meč učini težim - naveo je Neš.
Neš je jedini Kanađanin i jedan od četvorice neamerikanaca koji je poneo titulu MVP u istoriji najjače lige sveta. To mu je uspelo dva puta uzastopno 2005. i 2006. godine.
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)