EVROLIGA: Mitoglu MVP
KOŠARKAŠ Panatinaikosa Konstantinos Mitoglu izabran je za MVP-ija EVrolige.
FOTO: Evroliga
Ekipa Nemanje Nedovića savladala je Himki 94:78, a Mitoglu je na tom meču zabeležio indeks uspešnosti 42.
Ostvario je dabl-dabl sa 29 poena i 12 skokova, a dodao je i dve asistencije. Bio je nepogrešiv sa linije slobodnih bacanja (9/9) dok je za dva šutirao 10/14.
Iza Mitoglua ostali su Nando de Kolo iz Fenerbahčea (indeks 38) i Tajler Dorsi iz Makabija sa indeksom 36.
Nekadašnji košarkaš Partizana Jan Veseli je protiv CSKA ubacio 24 poena za Fenerbahče, što je uz šest skokova, tri ukradene lopte i dve blokade bilo dovoljno za indeks 32.
Peti na listi je Himkijev Džordan Miki sa indeksom od 30, odnosno sa 25 poena, sedam skokova i dve blokade.
Preporučujemo
RAČUNA LI SE I OVO KAO SKOK? Luka Dončić pokazao zavidne fudbalske kvalitete (VIDEO)
23. 01. 2021. u 09:03
MEČ SEZONE U GRACU: Pobeda vodi Zvezdu u nokaut fazu Lige Evrope!
ŠTURM Grac i Crvena zvezda ukrštaju koplja u duelu koji bi za oba tima mogao da odredi celu evropsku sezonu. Oba kluba jure mesto među najboljih 24 u Ligi Evrope, a situacija na tabeli je toliko tesna da jedan kiks sve može da promeni.
11. 12. 2025. u 07:30
ČITAV GRAD U AUSTRIJI OSTAO ZATEČEN ZBOG SRBA: Evo šta su uradile "delije" (VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su se pobrinule za posebnu situaciju.
11. 12. 2025. u 13:13
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)