EVROLIGA ODLAŽE ABA LIGU: Traži se novi termin za utakmicu Zvezda - Borac
UTAKMICA 15. kola ABA lige između košarkaša Crvene zvezde i čačanskog Borca, koja je trebalo da se odigra 18. januara, odložena je zbog promene termina Zvezdine utakmice 19. kola Evrolige sa Realom.
FOTO: KK Crvena zvezda
Kako je saopštio klub sa Malog Kalemegdana, novi termin utakmice biće određen i objavljen naknadno, posle dogovora dva kluba.
Meč u Madridu prvobitno je trebalo da se odigra u sredu, ali je zbog vremenskih prilika u glavnom gradu Španije odložen za ponedaljak 18. januar.
Naredne sedmice crveno-bele očekuju tri teške utakmice - nakon Reala, sledi meč sa Barselonom u Beogradu (22. januar), pa gostovanje Mornaru u nedelju (24.januar).
Preporučujemo
SAOPŠTENjE EVROLIGE O OTKAZANOM MEČU: O novom terminu odlučuju vlasnici TV prava
13. 01. 2021. u 15:08
OTKAZAN MEČ REAL - CRVENA ZVEZDA? Nakon višečasovnog čekanja na aerodromu nisu dobili dozvolu za let
13. 01. 2021. u 14:17 >> 14:22
LASO PRED ZVEZDU: Crveno-beli su uvek komplikovan protivnik, Ljulj i dalje van terena
12. 01. 2021. u 18:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)