NOVI PORAZ BORCA: Čačani pali u LJubljani
KOŠARKAŠI Borca izgubili su od Cedevita Olimpije sa 97:88, u sedmom kolu ABA lige.
FOTO: ABA liga/Cedevita Olimpija/Aleš Fevzer
Čačani su zabeležili peti poraz. Trijumfovali su samo protiv Partizana na startu sezone.
Izabranici Marka Marinovića su se u Ljubljani držali samo uvodnih 10 minuta. Pokušali su poslednjem periodu da se vrate, ali nisu imali snage, a i Cedevita Olimpija je odbila nalet.
Inače, ovaj meč je obeležio neverovatan koš igrača domaćeg tima Dana Duščeka.
Najefikasniji u Borcu bio je Nenad Nerandžić sa 17 poena, dok je 16 postigao Entoni Smit.
Cedevita Olimpiju je u Ljubljani predvodio Jaka Blažič sa 23 poena, pratio ga je Kendrik Peri sa 14.
Slovenački klub ima učinak 4-1, a Borac 1-5.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
RAZVOJ DECE KROZ SPORT: Savez za predškolski sport približava sport najmlađima
15. 11. 2020. u 14:55
EVROLIGA: Zvezda do bitne pobede, Panatinaikosu veliki derbi...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
06. 03. 2026. u 12:44 >> 12:44
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 16:52
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)