ODLOŽEN MEČ VENECIJA - PARTIZAN: Ceo tim stavljen u izolaciju!

JOŠ jedan meč u Evrokupu biće odložen!

ОДЛОЖЕН МЕЧ ВЕНЕЦИЈА - ПАРТИЗАН: Цео тим стављен у изолацију!

FOTO: KK Partizan

U pitanju je duel Venecije i Partizana  u okviru 7. kola Evrokupa. Odlaganju je doprineo korona virus - s obzirom da je veliki deo italijanskog tima pozitivan na KOVID. 

Italijanski tim je objavio da je stopirao sve aktivnosti kluba do daljeg, a potom je raspušten tim na 10 dana. 

"Pojavili su se pozitivni rezultati unutar tima i ceo će morati u izolaciju", saopštila je Venecija.

Utakmica između Venecije i Partizana trebalo je da se odigra u sredu

Sada se čeka zvanična odluka oko odlaganja.

Podsetimo, crno-belima je već jedan meč odložen - protiv Huventuda u Beogradu kada je virus Kovid-19 ušao u tabor španskog tima.

Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku! 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (0)

OTP Junior kartica menja narativ porodičnog razgovora o novcu