RASULO U SAKRAMENTU: Hild ljut na trenera zbog Bogdanovića, napušta Kingse
AMERIČKI "Atletik" prenosi da je Badi Hild prestao da odgovara na pozive trenera Luka Voltona i da hoće da ide iz Kingsa u Filadelfija Seventisikserse, bez obzira što je sa Sakramentom ove godine produžio ugovor i prima veliku platu.
Foto: Tanjug/AP Photo/Ashley Landis, Pool
Hild je u januaru i februaru izgubio minute kao starter zbog Bogdana Bogdanovića i od trada traju "trzavice" sa Voltonom, pa su se još tada pojavile glasine o trejdu.
Badi veruje da je on odličan starter i da zaslužuje mnogo više minuta na terenu, iako je često umeo da forsira napade i "davi" loptu zajedno sa Dieronom Foksom.
Hild je potpisao novi ugovor sa Kingsima prošlog oktobra kada su Vlade Divac i menadžment Sakramenta dali beku sa Bahama 86 miliona dolara za četiri godine.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
"KRALj" UGASIO JOKIĆEV SAN: Lebron odveo Lejkerse u prvo finale posle deset godina
27. 09. 2020. u 08:00
AMERIKANCI DIŽU SRBINA U NEBESA: Jokić igra košarku kao da je vaterpolo
22. 09. 2020. u 15:53
REAL U PROBLEMU, SELTA SANjA NOVI UDARAC: "Nebeskoplavi" jure duplu pobedu nad Madriđanima!
"KRALjEVIĆI" dolaze u Vigo posle dva uzastopna ligaška poraza, dok je Selta u seriji pobeda i veruje da na "Balaidosu" (21.00) može ponovo da iznenadi velikog rivala kao što je učinila u prvom delu sezone (2:0).
06. 03. 2026. u 07:00
DEČKO JU JE ZAPREPASTIO: Arina Sabalenka dobila prsten od tri miliona dolara! (FOTO)
Tri miliona dolara. Tolika je otprilike cena vereničkog prstena Arine Sabalenke.
06. 03. 2026. u 12:25
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)