RASPORED ABA LIGE: Partizan u prvom kolu dočekuje Borac, Zvezda gostuje Ciboni

KOŠARKAŠI Partizana će novu sezonu u ABA ligi početi utakmicom protiv Borca na svom terenu, dok će Crvena zvezda gostovati Ciboni, objavljeno je danas na sajtu regionalnog takmičenja.

РАСПОРЕД АБА ЛИГЕ: Партизан у првом колу дочекује Борац, Звезда гостује Цибони

Foto: N.Paraušić

U prvom kolu, koje bi trebalo da se igra 18. septembra, sastaće se i Budućnost - Split, FMP - Primorska, Cedevita Olimpija - Krka, Igokea - Mega Bemaks i Zadar - Mornar.

Posle gostovanja Partizanu, košarkaši Borca će u drugom kolu dočekati Zvezdu, dok će crno-beli ugostiti Budućnost.

Prvi večiti derbi igraće se u osmom kolu, a domaćin će biti Partizan, dok će Zvezda crno-bele dočekati u 21. kolu.


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (0)

OTVOREN NOVI FRONT U RATU AMERIKE I IRANA! Umešali se i oni - tankeri krenuli prema Sueckom kanalu