TRI PRSTA SU PROBLEM, A NACISTIČKI "ZA DOM SPREMNI" JE DOBRODOŠAO: Košarkaš Filip Barna priveden na graničnom prelazu Bajakovo
KOŠARKAŠ FMP Filip Barna priveden na graničnom prelazu Bajakovo prilikom pokušaja ulaska iz Srbije u Hrvatsku.
Foto ABA
Kazna mu je izrečena jer je na utakmici Splita i FMP u aprilu mesecu slaveći postignut koš podigao tri prsta.
Tri prsta smetaju, al nacistički "Za dom spremni" je dobrodošao.
Podsetimo, Barna je priveden na prelazu Bajakovo, kada je iz Srbije želeo da uđe u Hrvatsku. Barna je na kraju platio kaznu 550 evra i nastavio putovanje.
Podsećamo, ustaški poklič doživeo je novi "bum" u Hrvatskoj nakon održavanja koncerta Marka Perkovića Tompsona, kome je prisustvovalo oko pola miliona ljudi.
Preporučujemo
"BELI" BOLjI OD KOMŠIJA: Košarkaši kraljevačke Sloge savladali Radnički iz Kragujevca
09. 03. 2026. u 22:50
MEGA POBEDILA U ABA LIGI: Bogoljub Marković nerešiva enigma za Studentski centar
09. 03. 2026. u 22:31
ĐOKOVIĆ POSLE NOVE POBEDE: Težak meč, ali drago mi je da sam iskoristio šanse i slavio
09. 03. 2026. u 22:03
JOKIĆEVA OSVETA! Nikola se nameračio da velikom rivalu pokaže gde mu je mesto!
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Tandera, a mi očekujemo da će Jokić biti posebno motivisan zbog dešavanja na poslednjem meču ovih timova.
09. 03. 2026. u 12:30
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)