JOKIĆ JE POTPUNO DRUGAČIJI OD DRUGIH! Dok se mnogi brčkaju na egzotičnim destinacijama, evo šta radi Srbin

NIKOLA Jokić pauzu između dva FIBA prozora koristi da uživa u prirodnim lepotama.

ЈОКИЋ ЈЕ ПОТПУНО ДРУГАЧИЈИ ОД ДРУГИХ! Док се многи брчкају на егзотичним дестинацијама, ево шта ради Србин

FOTO: N. Skenderija

Dok većina sportista putuje širom planete, na egzotična mesta, Jokić još jednom pokazuje da je drugačiji od drugih. 

Nakon što je po običaju odradio adrenalinsku turu raftinga na Tari, centar srpske reprezentacije nastavio je svoje putovanje kroz prirodne lepote regiona. Ovog puta, Jokić je lociran na čuvenom Trnovačkom jezeru, koje se nalazi u okviru Parka prirode Piva.

- Džoker u srcu prirode. Najbolji košarkaš sveta (budimo realni, tako je) Nikola Jokić je i ovogodišnji deo svog slobodnog vremena odlučio da provede u srcu prirode. Park prirode Piva, na Trnovačkom jezeru. Jokara se odlučio za savršen 'beg' u prirodu, daleko od očiju javnosti. Kada igrač najbolje košarkaške lige na svetu izabere Trnovačko jezero da 'napuni baterije', onda vam je jasno o kakvoj se slici radi - stoji u objavi domaćina.

U nastavku kvalifikacija za Mundobasket, Srbija će 28. avgusta na svom terenu dočekati selekciju Islanda, dok je tri dana kasnije, 31. avgusta na programu uvek neugodno gostovanje reprezentaciji Italije. 

BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014? 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

STIGLA NOVA ZABRANA: Posle Alenovog, otkazan i koncert DŽenana Lončarevića u Bosni - oglasili se organizatori