ODUŠEVIO RUSE: Aleksa Avramović vodi CSKA ka tituli, Lokomotiva zaustavljena

Košarkaši moskovskog CSKA porazili su Lokomotivu u Krasnodaru u derbiju dana u VTB ligi (88:84) i tako odbili nalet Zenita, koji je takođe slavio protiv Saratova 91:68.

ОДУШЕВИО РУСЕ: Алекса Аврамовић води ЦСКА ка титули, Локомотива заустављена

VTB liga

Održali su tako "armejci" bolji skor od ekipe iz Sankt Peterburga za jednu pobedu (32-5), dok je svoj doprinos imao i Aleksa Avramović, koji je ubacio 17 poena, ali uz nešto slabiji šut iz igre 5/14.

Srpski plejmejker je odradio dobar posao u odbrani i tako je zaustavio protivničke nalete, što je bilo ključno u ovom dvoboju.

Foto: Profimedia

CSKA je uglavnom imao sigurnu razliku sve vreme, dok je Lokomotiva samo prividno bila blizu da poremeti slavlje Moskovljana.

Tadžeri Mekol je u poraženom timu dao 21 poen, dok je bivši košarkaš Partizana Patrik Miler ubacio 13. Njega se svi sećaju po sjajnoj fizičkoj spremi u opremi crno-belih.

BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

LEKARI MU SE BORE ZA ŽIVOT! Andrija Bajić kritično, žena se oglasila - hitno prebačen za Beograd