POD LUPOM EVROLIGE: Direktor najelitnijeg evropskog takmičenja gledaće Dubai - Partizan
Direktor Evrolige Paulijus Motiejunas u ponedeljak će gledati okršaj 23. kola ABA lige između Dubaija i Partizana.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović
Direktor Evrolige, po saznanjima Mozzart Sporta, iskoristiće priliku da na delu vidi kako izgleda Dubai kao klub i da obavi razgovore sa njegovim čelnicima o budućnosti i potencijalnom priključivanju Evroligi.
Meč između Dubaija i Partizana igra se u ponedeljak od 16.30.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
"DO NAS JE, A NE DO OKOLNOSTI": Oglasio se trener Čukaričkog pred utakmicu sa Partizanom
15. 03. 2025. u 12:00
SAMO ZA ONE SA JAKIM ŽIVCIMA! Partizan poražen od Barselone i to kako...
14. 03. 2025. u 22:31 >> 22:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PARTIZAN UČI NA SVOJIM GREŠKAMA: Tri boda protiv Šapčana su imperativ za "crno-bele"
NAKON što je u prvom kolu ispustio pobedu protiv Zemuna, Partizan ne sme sebi dozvoliti da i protiv Mačve kojoj gostuje u drugom kolu Superlige Srbije ostane bez čitavog plena (21.00).
26. 07. 2026. u 07:00
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
Srbin autom "pregazio" Dunav i stigao do Hrvatske "ilegalno" - kad moćna reka presuši (FOTO)
POSEBNU pažnju privukao je vozač automobila sa srpskim registarskim oznakama, koji je preko gotovo isušenog dela korita stigao do Vukovarske ade.
24. 07. 2026. u 20:35 >> 20:36
Komentari (0)