"OGLAŠAVAM SE POVODOM NAJNOVIJIH DEŠAVANJA U NIŠU..." Miško Ražnatović reagovao saopštenjem
Niš je ovih dana bio poprište Kupa Radivoja Koraća, u čijem je finalu Crvena zvezda posle velike drame i produžetka pobedila Partizan, a nedugo zatim saopštenjem se oglasio i naš najpoznatiji košarkaški menadžer, Miodrag "Miško" Ražnatović.
FOTO: N. Paraušić
Istina, to saopštenjem, em nema veze sa načinom na koji je Zvezda pobedila Partizan, em počinje u šaljivom tonu.
Najpre, tu su "smajliji", a onda, posle uvoda koji zvuči kao da sledi reakcija na nešto nedopustivo, zapravo se navodi sledeće:
"SAOPŠTENjE😀😀
Oglašavam se povodom najnovijih dešavanja u Nišu, gde su pioniri Mege po 3. put zaredom osvojili srpski Mini Kup, pobedivši u finalu Crvenu zvezdu sa 78:70 u sjajnom meču, koji nam je pokazao da za budućnost ne treba brinuti! MVP Marko Avdalović - 22 poena, 18 skokova, 37 indeks korisnosti!", naveo je čuveni košarkaški menadžer i nasmejao mnoge originalnim saopštenjem za javnost.
Ako vas zanima košarka, pratite vesti o njoj na sportskim stranicama portala "Novosti".
Na sasvim ste dobrom mestu.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo
DAUM NASMEJAO "DELIJE": Povređeni košarkaš Zvezde se oglasio posle Kupa Radivoja Koraća
16. 02. 2025. u 11:24
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)