"JAKO NAM JE VAŽNA TA UTAKMICA!" Janis Sferopulos samo o tome misli
Košarkaši Crvene zvezde otputovali su za Niš gde ih u sredu od 18 časova očekuje utakmica četvrtfinala Kupa Radivoja Koraća protiv Borca.
FOTO: M. Vukadinović
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je da je za "crveno-bele" veoma važno da se fokusiraju isključivo na utakmicu protiv Borca u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
FOTO: KK Crvena zvezda/Đorđe Kostić/ABA liga
Sferopulos je pozvao na oprez uoči duela protiv ekipe iz Čačka.
- Završni turnir, F8 počinje u Nišu i svi timovi žele da se bore za svoju šansu da dođu do trofeja. Prvo što želim je da sve utakmice budu kvalitetne, u sportskom duhu uz korektno ponašanje svih aktera turnira. Za nas Crvenu zvezdu, vrlo je važno da se fokusiramo isključivo na prvu utakmicu. Igramo protiv ekipe Borca, koji je borben kvalitetan tim. Osnovno kao preduslov za dobar rezultat je da se pridržavamo plana za ovu utakmicu svih 40 minuta - rekao je Sferopulos.
Za Crvenu zvezdu će u Nišu igrati: Kodi Miler-Mekintajer, Ajzea Kenan, Miloš Teodosić, Dejan Davidovac, Luka Mitrović, Nikola Kalinić, Ognjen Dobrić, Džoel Bolomboj, Filip Petrušev, Nemanja Nedović, Andrej Kostić i Jago Dos Santos.
Pobednik meča Crvena zvezda - Borac igraće u petak od 16 sati u polufinalu Kupa sa boljim iz duela Spartak - FMP.
Trofej Kupa Radivoja Koraća brane košarkaši Crvene zvezde, koji su prošle godine u finalu bili bolji od Partizana rezultatom 85:79.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
OGLASIO SE RUKOMETNI SAVEZ SRBIJE! Veselin Vujović ruši ugled našem sportu
11. 02. 2025. u 11:48
PANIKA U DENVERU! Nikola Jokić digao ozbiljnu frku zbog jedne stvari (VIDEO)
11. 02. 2025. u 11:06
HRVATSKA STREPI ZBOG ISTINE: Zdravko Mamić hitno sazvao konferenciju za štampu
10. 02. 2025. u 17:44
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)