KRAJ VELIKE KARIJERE! Košarkaš koji nije ostao navijačima Srbije u dobrom pamćenju zvanično objavio da se povlači iz košarke
Dvostruki osvajač Evrolige sa Realom i reprezentativni prvak sa Slovenijom 2017. godine, Entoni Renfolf, objavio je kraj karijere.
Foto: Profimedia
- Posle 15 neverovatnih godina, zvanično se povlačim iz košarke - napisao je Rendolf na Instagramu.
Pored dve Evrolige sa madriđanima je osvojio i tri titule prvaka Španije.
Sa reprezentacijom Slovenije, 2017. godine je osvojio Evropsko prvenstvo u Turskoj, pobedom nad Srbijom u finalu.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
OVO NIJE DOBRO ZA ZVEZDU I PARTIZAN: Efes sa važnim igračem napada večite
13. 12. 2024. u 14:23
"OVO SMO DOBILI UZ MNOGO SREĆE": Oglasio Željko Obradović nakon utakmice Alba - Partizan
12. 12. 2024. u 21:46
NEZAUSTAVLjIVA BARSA: Jamal i družinu jurišaju ka tronu Evrope, ima li Atletiko ono što je potrebno da ih zaustavi?
OD 21.00 na "Kamp Nou" Barselona dočekuje Atletiko Madrid u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona, ovo će im biti već peti obračun od starta sezone, odlično se poznaju i ako je suditi po dosadašnjim obračuna trebali bi gledati pravi fudbalski spektakl.
08. 04. 2026. u 07:10
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 23:59
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)