"ONI IGRAJU NAJBOLJU KOŠARKU U EVROPI!" Trener Igokee pred meč sa Partizanom u ABA ligi
Igokea će ove nedelje od 19 sati dočekati ekipu Željka Obradovića u 11. kolu ABA lige, a pred ovaj meč govorio je trener domaće ekipe Nenad Stefanović.
ABA liga
- Nakon utakmice protiv Partizana u pripremnom periodu apsolutno smo se svi složili da je to tim koji će igrati dobro ove sezone, da im je potrebno da kliknu i da neke stvari legnu i to se desilo nakon pobede u večitom derbiju protiv Crvene zvezde i od tog momenta zaključno sa pobedom protiv Panatinaikosa mislim da oni igraju možda i najbolju košarku u Evropi trenutno - rekao je Stefanović za sajt ABA lige.
Crno-beli su jedina neporažena ekipa u ABA ligi, dok je Igokea na skoru 6-4.
- Što se nas tiče imali smo podjednako vreme za pripremu i odmor kao i oni, znači jedan trening što svakako nije dovoljno, međutim identitet ovog tima je da u svaku utakmicu ulazimo sa željom da pobedimo, da se nadigravamo, tako da od mojih očekujem da budu koncentrisani. Motivacije sigurno neće nedostajati i da budu hrabri i odvažni pa ćemo videti za šta će to biti dovoljno - rekao je Stefanović.
Bonus video: Crno-bela simfonija - predstavljanje igrača KK Partizan
Preporučujemo
AMERI, NEK VAS JE STID! Jokić ne može da veruje šta su mu sudije uradile (VIDEO)
08. 12. 2024. u 14:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)