NEVEROVATNA PRIČA IZ OBALE SLONOVAČE: Reprezentativac navija za Partizan i sanja da dođe u "Arenu"
NIJE Obala Slonovače atraktivna kada je košarka u pitanju, ali priča reprezentativca ove zemlje Fransoe Kujoa je neverovatna.
ABA liga/ Emilija Jovanović
Naime, on je u razgovoru za "Basketball spheree" istakao da je veliki navijač Partizana i da bi voleo jednog dana da dođe u Arenu.
On trenutno nastupa za jednog francuskog trećeligaša, ali ne krije da je veliki zaljubljenik u beogradske crno-bele.
- Odmalena sam se zaljubio u srpsku košarku. Ja sam veliki navijač Partizana, a Kevin Panter je jedan od mojih omiljenih igrača u Evropi. Nadam se da ću uskoro doći da posetim "Štark arenu" - rekao je Kujo.
Istakao je i da bi bio veoma uzbuđen ukoliko bi na Svetskom prvenstvo igrao protiv nekog igrača Partizana.
Obala Slonovače će na Mundobasketu igrati u grupi G sa selekcijama Španije, Irana i Brazila.
BONUS VIDEO: Sjajna atmosfera u Areni dočekala Srbiju i Portoriko
Preporučujemo
"ZVEZDA ĆE OSVOJITI TITULU"! Hrabre prognoze sa Marakane na kraju 2025. godine
25. 12. 2025. u 11:32
NESTVARNI NIKOLA JOKIĆ: Ono što Srbin radi ne može niko drugi na planeti!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Maveriksa koji se sastaju u "Amerikan erlajns centru" dva sata posle ponoći.
23. 12. 2025. u 14:30
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (1)