KOŠARKAŠ PANATINAIKOSA OKRIVIO RADONJIĆA: ''Treba da se vratimo od apsolutne monarhije u normalu...''
Nikos Papas, košarkaš Panatinaikosa, optužio je bivšeg trenera atinskog kluba Dejana Radonjića za loše rezultate kluba u dosadašnjem delu takmičarske sezone.
Foto: EPA-EFE/PETE ANDREOU
Dejan Radonjić je nedavno dobio otkaz u Panati, a igrač atinjana Nikos Papas tvrdi da stil vođenja ekipe crnogorskog stručnjaka nije odgovarao igračima.
– Promena je očigledna. Svi shvataju da smo se vratili u normalu. Imamo profesionalni plan kako da se borimo. Treba dosta vremena da se vratimo od apsolutne monarhije u normalnost. Prethodni trener je imao jednu filozofiju koja nije odgovarala. Svaki trener ima svoj kurs i filozofiju, a njegova se nije slagala sa standardima Panatinaikosa – rekao je Papas za televizijsku stanicu ERT.
BONUS VIDEO: JOKIĆEVA „STOTKA“: Koga Srbin juri po broju trpl-dablova
Preporučujemo
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 15:34
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)